Velkommen til samling 22. januar om ICYVOL- prosjektet

Velkommen til ICYVOL- prosjektsamling med Frivillighet Norge, LNU og ISF

I samarbeidet med ICYVOL prosjektet inviterer LNU og Frivillighet Norge til en samling for generalsekretær samt rådgiver som jobber med inkludering av barn og unge i sine organisasjoner.

Info og foreløpig program:
Frivillighetens hus 1 etg. Christian Kroghs gt. 10 – Oslo
Onsdag 22 januar
  • Kl. 09:30-09:45 Velkommen v/ generalsekretær i LNU og Frivillighet Norge
  • Kl. 09:45-10:45 Presentasjon av ICYVOL og politisk samtale
  • Kl. 10:45-11:00 PAUSE
  • Kl. 11:00-12:00 Hvordan kan kunnskapen fra ICYVOL benyttes i organisasjonene?
Medvirkende:
  • Generalsekretær i LNU Ragnhild Bjørkum Vassbotn.
  • Generalsekretær i Frivillighet Norge Stian Slotterøy Johnsen
  • Vibeke Wøien Hansen og Daniel Stoltenberg fra ISF.
  • Mads Bruun Høy fra Æra.
  • Erlend Kaldestad Hanstveit, statssekretær i Kultur- og likestillingsdepartementet.
  • Eli Blakstad, statssekretær i Barne- og familiedepartementet.
  • Mira Aaboen Sletten, forsker ved NOVA.
  • Ragnhild Bjørkum Vassbotn, generalsekretær LNU.
Det legges frem rapporter fra ISF og Æra om ICYVOL arbeidet.

Personvern
Ved å melde meg på dette eventet samtykker jeg til at informasjon om mitt navn, organisasjon, stilling/verv distribueres til alle medarrangører, foredragsholdere/innledere på arrangementet. All informasjon i skjema lagres av Frivillighet Norge til oppfølging etter arrangementet er sendt ut og slettes så fra våre registre.

 
* Angir obligatorisk
Det vil bli tatt bilder under arrangementet som kan bli brukt i Frivillighet Norges kanaler, herunder sosiale medier, pressutsendelser og trykksaker. Er du komfortabel med å havne på slike bilder?

Frivillighet Norge vil gjerne holde kontakt med deg og gi deg relevant informasjon, nyheter, tips og invitasjoner fra frivilligheten. Velg her hvilke av våre lister du ønsker å stå på. Hvis du allerede står på disse listene så vil vi ikke slette deg om du ikke krysser av her. (Du vil heller ikke få dobbelt opp med eposter..)